Sposoby płatności

W sklepie OrganicBay.pl  dostępne są następujące sposoby dokonania płatności za zamówienie:

Przelew natychmiastowy - szybkie płatności realizowane przez "Shoper płatności"Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności, a dodatkowo ta opcja gwarantuje najszybsze zaksięgowanie wpłaty i tym samym szybką wysyłkę towaru.

Płatność kartą - metoda gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Jest to równie szybka droga do realizacji zamówienia.
Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność - Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

Przelew na konto bankowe (tradycyjny przelew na konto) - Forma płatności wymagająca samodzielnego logowania do banku internetowego lub wizyty w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który w ciągu maksymalnie 3 dni należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane w celu przygotowania wysyłki. Wybór tej metody płatności skutkuje najdłuższym czasem realizacji zamówienia. 

Kilka dodatkowych istotnych informacji:

  • W przypadku wystąpienia konieczności dokonania zwrotu za transakcję dokonaną przez klienta kartą
    płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
  • Czasu realizacji zamówienie w przypadku płatności kartą jest uzależniony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.
  • W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami i gwarantującym ich bezpieczeństwo jest Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl